Movies
Ratings
387
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5