Titles you rated
Glory RoadRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Taking of Pelham One Two ThreeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 3.0