Movies
Ratings
31
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0