Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0