Movies
Ratings
1227
Don't Look UpRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.5
UnfaithfulRated ★ 4.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
SupernovaRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Borg vs McEnroeRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Cold MountainRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Winter’s NightRated ★ 3.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0