Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Macadam StoriesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.5