Movies
Ratings
718- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5