Movies
Ratings
1459
On the LineRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 2.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.5
Identity ThiefRated ★ 3.5
High & Low The WorstRated ★ 2.5
High & Low The MovieRated ★ 2.0