Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0