Titles you rated
SuperchondriacRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0