Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
The Ten CommandmentsRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
ChangelingRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
9Rated ★ 4.0