Series
Ratings
89- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
BootsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 5.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5