Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
SingRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 1.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Mower MinionsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 1.5