Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 3.0
StyleRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5