Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0