Series
Ratings
42
Attack on TitanRated ★ 4.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5