Series
Ratings
53
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5