Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0