Movies
Ratings
1148
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0