Series
Ratings
57- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0