Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5