Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
The X FilesRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
DumboRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0