Series
Ratings
73
Assorted GemsRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0