Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Shadow BeautyRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0