Movies
Ratings
785
Don't Look UpRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 0.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5