Movies
Ratings
129
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0