Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0