Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0