Movies
Ratings
100
Yes ManRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0