Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5