Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5