Titles you rated
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 3.5
WeedsRated ★ 3.5
WeedsRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0- When they Cry : KiraRated ★ 2.5
When They Cry: KaiRated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 1.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5