Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Our OceansRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5