Movies
Ratings
108
TwentyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0