Movies
Ratings
572
Before SunsetRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5