Titles you rated
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0