Titles you rated
CubeRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Small SoldiersRated ★ 3.5
AntzRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Legend of the Red DragonRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0