Series
Ratings
133
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 5.0
The Law of UekiRated ★ 3.5- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
NEW GAME!!Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
DuelRated ★ 3.5