Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0