Titles you rated
The Two PopesRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 2.0
HolidayRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0