Titles you rated
 MotherRated ★ 4.0 MotherRated ★ 4.0
 One Spring NightRated ★ 4.5 One Spring NightRated ★ 4.5
 Woman of 9.9 BillionRated ★ 3.0 Woman of 9.9 BillionRated ★ 3.0
 VIPRated ★ 3.5 VIPRated ★ 3.5
 Strangers From HellRated ★ 3.0 Strangers From HellRated ★ 3.0
 The Beauty InsideRated ★ 3.5 The Beauty InsideRated ★ 3.5
 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
 SKY CastleRated ★ 3.5 SKY CastleRated ★ 3.5
 The Light in Your EyesRated ★ 4.5 The Light in Your EyesRated ★ 4.5
 When the Camellia BloomsRated ★ 4.5 When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
 Crash Landing on YouRated ★ 4.0 Crash Landing on YouRated ★ 4.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.5 Be MelodramaticRated ★ 4.5
 The CrownRated ★ 4.5 The CrownRated ★ 4.5
 Something in the RainRated ★ 4.0 Something in the RainRated ★ 4.0
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
 Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5 Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 3.5 Incomplete LifeRated ★ 3.5
 Jealousy IncarnateRated ★ 3.0 Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
 Drinking SoloRated ★ 3.0 Drinking SoloRated ★ 3.0
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0