Series
Ratings
233
Lucky LouieRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 2.0
MaskRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 2.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Secret LoveRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0