Titles you rated
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
The BoysRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5