Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SaraRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ElectionRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5