Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5