Movies
Ratings
911
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 2.0
Devil's KnotRated ★ 3.0
SHOWTIME7Rated ★ 2.5
Dark PlacesRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
ImmersionRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.5
Missing Child VideotapeRated ★ 1.5
The AmateurRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0