Series
Ratings
714
No Matter How Much the Night is DarkRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
IgniteRated ★ 3.5
Yoru no Michishirube -Aru Yogisha wo Meguru Kiroku-Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Housoukyoku SenkyoRated ★ 3.0
Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 4.0
Butterfly's MechanicsRated ★ 3.5
KaibutsuRated ★ 3.5- Crystal's BeatingRated ★ 3.0
- ポイズンドーター・ホーリーマザーRated ★ 3.5
HeavenRated ★ 3.0- Dear My Baby: Watashi ga Anata wo Shihai Suru MadeRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Zatsu Tabi -That's Journey-Rated ★ 3.0
Dark LegacyRated ★ 2.5- Ottoyo, ShindekurenaikaRated ★ 3.0
TeogoniaRated ★ 3.0