Series
Ratings
20
The PlaylistRated ★ 4.0
Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela OrlandiRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0