Titles you rated
BraveheartRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harsh TimesRated ★ 4.5
The WolfmanRated ★ 3.0
ShaolinRated ★ 4.0- RickyRated ★ 4.0
Monkey TroubleRated ★ 4.0
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 4.0
RocknRollaRated ★ 3.0
The 5th ExecutionRated ★ 5.0
The Air Up ThereRated ★ 4.0
Dude, Where's My Car?Rated ★ 4.0
Blood and BoneRated ★ 2.0
Memories of TomorrowRated ★ 4.0- ●RECRated ★ 4.5
The Brave OneRated ★ 4.0