Movies
Ratings
117
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0